Recenze Alcatel

Přidáno: 16. června 2017

• cena - jedno z nejlevnějších na trhu

Nenápadné zařízení na ochranu majetku, jedno jsem koupila do auta. Dá se schovat pokaždé jinam, ovládání a nastavení není nijak složité, aplikace v telefonu je přehledná.

Přidáno: 31. května 2017

O podobné krabičce jsem dlouho uvažoval a o pořízení té od Alcatelu mě přesvědčila cena. Zatím mám LinkZone asi čtvrt roku a zkušenost jen pozitivní. Všechno funguje, ovládání a nastavení je jednoduché, LTE paráda, slot na SD kartu k přenosu dat taky využiju. Príma hračka!

Přidáno: 31. května 2017

• jednoduše se spáruje s telefonem
  • nepatrná velikost i váha
  • rozumná cena za ochranu věcí

Schováno do motorky. Dobré jak na mapování výletů, tak jako pojistka před zlodějem. Za těch pár korun měsíčně za data mi to stojí, doporučuju!

Přidáno: 26. května 2017

(naposledy upraveno 26. května 2017)

• přesné zaměření psa
  • rozměry a silikonové pouzdro na obojek
  • nabíjení přes USB kabel
  • možnost ohraničit volnost pohybu psa

Náš útěkář Kájínek (Jack Russel teriér) dostal na krk bič boží. Po opuštění zahrady mi okamžitě pípne mobil a vím, že zase zdrhnul. Pak přes mobil koordinuju manželku nebo děti, aby ho spolehlivě dostaly domů. Každopádně radši tohle než ho poutat na řetěz. Je to sice darebák, ale já nejsem svině. Fajn věc, tenhle Movetrack. :)

Přidáno: 22. května 2017

• je malý, dá se dobře schovat
  • snadno se páruje s mobilem, aplikace je uživatelsky příjemná

Pořízeno ke kufru kvůli častému cestování. Zatím jsem měl Movetrack v Paříži a úplně v pohodě. Takže vyzkoušeno, že funguje i v zahraničí.

Přidáno: 17. května 2017

• funguje
  • jednoduché spojení s mobilem přes aplikaci

Koupil sem si ho do auta. Jednou za tři dny se nabije, dá se schovat na spoustu míst a když mi auto ukradnou, tak se někdo bude hódně divit, až si pro něj policajti dojedou. Lepší než nemít auto chráněný vůbec.

Přidáno: 11. května 2017

Pecka věc! Koupíte, strčíte dovnitř datovou kartu, na mobil nahrajete aplikaci a dvakrát týdně nabijete přes kabel. A to je všechno. Naše labroška se ráda toulá tak teď aspoň mám přehled až zase příště zmizí a my budeme trnout, aby ji někde nesrazilo auto. Fajn je i archivace tras procházek.

Přidáno: 26. dubna 2017

• možnost připojit až 15 zařízení
  • velikost a hmotnost
  • jednoduché ovládání
  • slot na SD karty
  • LTE
  • ovládání přes aplikaci

Naprostý souhlas s předchozími recenzemi. Malý, skladný, výkonný, multifunkční, za adekvátní cenu.

Přidáno: 21. dubna 2017

• 2G/3G/4G
  • už jsem ho připojil ke dvanácti zařízením najednou, prý jich umí až patnáct (!!!)
  • mobilita, malá krabička do každé kapsy
  • intuitivní ovládání
  • jde vložit SD kartu a přenášet data
  • v pohodě cena

Tahle cestovní krabička od Alcatelu mě příjemně překvapila!

Přidáno: 30. března 2017

Není co vytknout. Spojení až s patnácti zařízeními, kapesní velikost, podpora všech operátorů, LTE, možnost správy přes aplikaci, slot na paměťovou SD kartu, denní výdrž baterie a rozumná cena. Jednoznačně doporučuji!

Přidáno: 22. března 2017

• možnost připojit až patnáct (!!!) zařízení
  • místo pro datovou kartu
  • osmihodinová výdrž
  • LED displej se základními parametry
  • mobilita a skladnost
  • jednoduché nastavení i ovládání
  • fajn cena

Praktické, spolehlivé, funkční. Jsem spokojený.

Přidáno: 16. března 2017

• za dobrý peníz
  • funguje ve všech pásmech (2G/3G/4G)
  • připojí až patnáct zařízení najednou
  • mobilita a kapesní velikost
  • má LED displej
  • vydrží osm hodin (ověřeno)
  • jde vložit SD kartu na data

Kluci z Alcatelu by mohli zapracovat na vyšší výdrži baterie (ideálně aspoň dvojnásobek současné výdrže), ale jinak je tahle malá krabička užitečná a spolehlivá věcička. Zatím mě nepotkal žádný problém.

Přidáno: 13. února 2017

• připojí až 15 uživatelů
  • 2G/3G i LTE
  • slot na SD kartu na ukládání dat
  • jde ovládat přes aplikaci
  • výdrž baterky 7 hodin

Potřeboval jsem, koupil jsem, spokojenost. Funguje jak má.

Přidáno: 27. ledna 2017

• kapesní rozměry
  • spolehlivě vydrží sedm hodin provozu na jedno nabití
  • dokáže připojit až 15 uživatelů najednou
  • 2G/3G/4G
  • ovládání přes webové rozhraní nebo aplikaci
  • má slot na SD kartu, jde ukládat data
  • dobrá cena

Snadné ovládání, 100% funkčnost. Super!!!

Přidáno: 31. května 2016

• ze 4G udělá wifi síť
  • velmi malé rozměry
  • bateriový provoz, výdrž baterie
  • aplikace pro iOS a Android pro sledování statistik dat a nebo třeba i poslání SMS ze SIM "bez telefonu"
  • slušný dosah wifi, přestože chybí obvyklá Router anténa
  • rozumná cena (dnes cca 2000,- Kč)
  • Ne vždy se rozběhne naprosto bez problému. Na první registraci do 4G sítě T-mobile jsem čekal několik hodin (či restartů). Nyní už se hlásí ke 4G síti T-mobile spolehlivě.

Nejprve si řekněme že popisuji Alcatel One Touch Link Y858. Tedy zařízení, které opravdu disponuje "wifi". Nesoulad nabídek, fotek a popisu na této stránce bohužel neumím ovlivnit.
Laciné a zde chybně uvedené nabídky tohoto produktu si pečlivě prověřte. Většina inzerentů zde nabízí Modem Alcatel ve tvaru USB paměti a hlavně bez wifi.
Y858 opravdu umí vytvořit (z jedné SIM se 4G) wifi síť pro 15 uživatelů - připojíte "mobilně" třeba celou rodinu. Bez poučení rodiny o Vašem FUP limitu snad své děti radši nepřipojujte, LTE je LTE a modem by měl umět až 150Mbit/s přes wifi.
Použitá SIM musí být microSIM.
Po vložení microSD můžete LTE modem používat i jako flashdisk.
Baterie je snadno dostupná (a tím i vyměnitelná pro naprostého laika).
Starší verze sítí (3G+, 3G, 2G) umí taky.
K výrobku jsem dostal i USB nabíječku a kabel USB -> mikro USB taky.

Alcatel CAB31P0000C1

Alcatel LINK KEY

Přidáno: 6. února 2016

• vše
  • jednání t-mobilu

Koupil jsem si toto zařízení od T-mobil. Po zakoupení nového počítače se už vůbec nerozeběhlo a mě čekali 3 měsíce běhání po t-mobil prodejnách a volání na jejich infolinku, vcelku marně.
Byl jsem s tím i za IT, kam mě poslali z prodejny (na moje náklady) protože nebyli schopni mi pomoci. Zařízení si nebylo schopno nainstalovat ovladač jen internet manažer a proto nefungovalo. Jenže na servisu t-mobil, kde mají ovladač nainstalovaný jim zařízení běželo, tudíš mi reklamaci 3x odmítli. ITák, se pokoušel najít ovladače na netu, ale ty jsou k nedohledání(podpora nulová od alcatelu i t-mobil). Nakonec se mi nezbylo než, smlouvu zrušit a zaplatit penále.

Přidáno: 6. února 2016

• vše